Moje konto Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Podziękowania za wieloletnią służbę.

Czas emerytury jest po to dany, by zrealizować niespełnione plany.

Zawsze w życiu najtrudniejsze są rozstania, szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie wiele lat.

W minionym tygodniu dwóch wieloletnich pracowników WSPR przeszło na emeryturę.

Pan Jerzy rozpoczął swoją karierę zawodową w 1983 roku na stanowisku kierowcy. Na co dzień można go było spotkać w zespole specjalistycznym P01 15, stacjonującym przy ul. Rycerskiej 10 w Poznaniu. W każdej, nawet najbardziej zaskakującej sytuacji potrafił zachować spokój, wykazywał się ogromną cierpliwością. W wolne dni od pracy potrafił pokonać wiele kilometrów samochodem w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do odpoczynku.

Pan Paweł rozpoczął pracę w 1984 roku na stanowisku kierowcy w zespole reanimacyjnym.

Ostatnie lata przepracował w dziale administracji, pełnił funkcję starszego inspektora ds. rozliczania czasu pracy. Wyróżniał się takimi cechami jak pracowitość, systematyczność, nie brakowało mu także dużego poczucia humoru. W chwili, gdy była wymagana interwencja mechanika, bez zastanowienia zabierał swoje narzędzia i naprawiał wszystkie meble. W wolne chwile przemierzał wiele kilometrów na rowerze, zwiedzając piękne okolice wielkopolski.

Dziękujemy za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość i zaangażowanie. Każdego Dnia będziemy Państwa miło wspominać. Dyrekcja wraz z całym zespołem WSPR życzy najlepszego zdrowia, pogody ducha, dostatku i samych miłych chwil na emeryturze. Dziękujemy za wieloletni wkład w funkcjonowanie Naszej firmy.

Powrót do: Aktualności