Moje konto Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Emerytura, czyli awans na wyższe stanowisko.

W dniu dzisiejszym odbyło się pożegnanie pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu przechodzących na emeryturę.

Każdy podjęty dyżur to odrębna historia, która zapisała się w pamięci naszych kolegów, pełna różnych doświadczeń, zdobywanych wytrwałością i poświęceniem. W dniu dzisiejszym oficjalnie przeszli na zasłużoną emeryturę. W celu podkreślenia wielkiego szacunku i zrozumienia dla trudu pracy Pan Marcin Zieliński – Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu oraz Pani Estera Szota- Z-ca Dyrektora ds. ekonomicznych wręczyli listy gratulacyjne oraz drobne upominki, podziękowali za zaangażowanie, życząc na emeryturze spełnienia marzeń i mnóstwo zdrowia. Następnie przy wspólnej kawie rozmawiali o latach spędzonych w Pogotowiu. Pożegnanie miejsca pracy oraz koleżanek i kolegów po wielu latach współpracy zawsze wiąże się z dużymi emocjami, tak również stało się tym razem.

 

Dzisiaj ostatni dyżur pełnili:

  • Paweł Rutkowski – Ratownik Medyczny związany z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu od 32 lat
  • Jerzy Mansfeld – Sanitariusz Działu Transportu Sanitarnego, związany z Pogotowiem Ratunkowym w Poznaniu ponad 28 lat
  • Dariusz Hultajski – Kierowca karetki, swoją karierę rozpoczął 31 lat temu
  • Krzysztof Bielicki – Dyspozytor Medyczny związany z Pogotowiem Ratunkowym w Poznaniu 36 lat

 

 

Dyrekcja wraz z całym zespołem WSPR w Poznaniu życzy najlepszego zdrowia, pogody ducha, dostatku i samych miłych chwil na emeryturze.

 

 

Powrót do: Aktualności