Moje konto Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Helpdesk

Działania na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników

W czwartek 29 września 2022 roku, podczas uroczystej Gali w auli
Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie wręczono nagrody „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje”.
Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy działające w ochronie zdrowia, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali, a także na środowisko naturalne.
Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy inspiracją w kategorii: Działania na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników zajęliśmy 1 miejsce w projekcie pn. "Pierwszy w Polsce symulator karetki/ambulansu do poprawy bezpieczeństwa jazdy w sytuacjach szczególnych". Statuetkę dla firmy odebrał Marcin Zieliński - Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. To dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie naszych starań. Zdobyta nagroda z całą pewnością będzie motywację do podejmowania dalszych działań w kierunku pracy nad bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników.
Bardzo serdecznie dziękujemy Samorządowi Województwa Wielkopolskiego, który ufundował zakup symulatora dla Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.
 
Powrót do: Aktualności